Kategorie

Záchranáři Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • Lékař přijede na místo zranění ve svém voze se záchranářskou výbavou. Vůz je opatřen také tažným zařízením a snímací střechou.Hračky od Playmobilu jsou bezpečné, kreativní, barevné a plné fantazie. Svou všestranností pomáhají dětem v jejich rozvoji. Jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu. Vhodné pro děti od 4 do 10 let.

    580,00 Kč
  • Sanitka se zapnutou sirénou a majáčky vyjíždí k dopravní nehodě. Pacient je přepravován na mobilním záchranném lůžku do nemocnice.Odnímatelná střecha pro lepší hratelnost. Posuvné boční dveře a otevírací zadní dveře sanitky. Vyjímatelné přední sklo.Baterie: 1 x 1.5V AAA (není součástí balení).Výška figurek: 2 x 7,5 a 5,25 cm.Materiál: plast.Počet dílků:...

    1 354,00 Kč
  • Sestav si helikoptéru záchranné služby díky této stavebnici značky Playmobil. K větším nehodám, nebo vážnějším zraněním musí vzlétnout helikoptéra záchranky. Naložte zraněné na nosítka a dostaňte je do nemocnice co nejrychleji.Součástí stavebnice Playmobil City Life jsou tři figurky.Počet dílků: 29.Vhodné pro děti od 4 do 10 let.

    961,00 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek