Kategorie

Playmobil 1 2 3 Počet produktů: 21

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek
 • Noemova archa pro nejmenší. Všechna zvířátka a panáčky můžete uložit do archy jako do kufříku.Balení obsahuje 1x figurku dívky, 1x figurku chlapce, zvířata, archu a další doplňky.Vhodné pro děti od 1,5 roku.

  961,00 Kč
 • Autobus veze cestující na výlet. Svoje kufry mají uložené v zavazadlovém prostoru.Balení obsahuje 3x figurku cestující, 1x figurku řidiče, autobus, zavazadla a ostatní příslušenství.Vhodné pro děti od 1,5 roku.

  453,00 Kč
 • Popelářký vůz veze tříděný odpad.Balení obsahuje 1x figurku řidiče, popelářský vůz a tříděný odpad.Vhodné pro děti od 1,5 roku.

  311,00 Kč
 • Nalož si náklad pomocí čelního nakladače a převez ho kam potřebuješ!Čelní nakladač je vybaven pohyblivou lžící.Balení obsahuje 1x figurku řidiče, nakladač s nákladem.Výška figurky: 7 cm.Vhodné pro děti od 1,5 roku.

  294,00 Kč
 • Červený vrtulník s otáčející se vrtulí je připraven zasáhnout při jakékoliv mimořádné události.Balení obsahuje 1x figurku hasiče a požární helikoptéru.Vhodné pro děti od 1,5 roku.

  272,00 Kč
 • Pozor, ve skladu nápojů se vykládá zboží ! Vysokozdvižný vozík s posunovací vidlicí. Bedny s nápoji a řidič s bezpečnostní helmou.Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné,...

  310,00 Kč
 • Stavební dělník s kolečkem nemůže chybět na žádné stavbě, je oblečený v bezpečnostním oblečení - výrazná vesta a ochranná helma. Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie. Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné,...

  151,00 Kč
 • Hoří!! Hasič rychle spěchá na místo požáru. Ještě že má skvělé auto, se kterým je u požáru vždy včas! Hasičské auto má pohyblivý žebřík, plošinka lze otočit o 360 stupňů.Playmobil zaujme svou propracovaností a barevností. Díky fantazii a všestrannosti pomáhá dětem v jejich rozvoji. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

  579,00 Kč
 • Adventní kalendář značky Playmobil Vánoce na statku rozzáří oči každému malému dítěti. Na každý den je v kalendáři připraveno jedno překvapení od různých postaviček po zvířátka a doplňků jako jsou sáně či ohrádka.Playmobil zaujme svou propracovaností a barevností. Díky fantazii a všestrannosti pomáhá dětem v jejich rozvoji. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

  1 117,00 Kč
 • Při práci na statku se farmář neobejde bez traktoru. Čeká ho velká práce, všechny balíky slámy musí převést pod střechu než začne pršet. Traktor má pohyblivou lžíci a sklopný přívěs.Playmobil zaujme svou propracovaností a barevností. Díky fantazii a všestrannosti pomáhá dětem v jejich rozvoji. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

  680,00 Kč
 • Farmářka s kolečkem veze balík sena, aby nakrmila svoje zvířátka. Stará se o slepičku a kohoutka jak nejléme umí, aby měla vždy čerstvá a dobrá vajíčka.Playmobil zaujme svou propracovaností a barevností. Díky fantazii a všestrannosti pomáhá dětem v jejich rozvoji. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

  387,00 Kč
 • Farma s červenou střechou, na které je i přenosné ouško, ukrývá hospodáře, zvířátka i jejich krmení. Na farmě žije mnoho roztomilých zvířátek. Ve střeše je vkládačka, kterou propadnou jenom správné tvary. Farma se rychle rozloží i složí, takže úklid hraček je velice snadný.Playmobil zaujme svou propracovaností a barevností. Díky fantazii a všestrannosti...

  1 516,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek