Kategorie

Aquapark Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Vodní hřiště nabízí spoustu zábavy a pohybu pro Playmobil panáčky. Vlnitá skluzavka pro rychlou jízdu s veselou chobotničkou označující stop nebo jeď, funkční sprcha a vodní houpačka jsou rájem pro děti. Areál je také vybaven vyhlídkou a lanovým mostkem. Lze rozšířit o Aquapark (6669). Počet panáčků: 2.Rozměry: 61 x 24 x 21 cm.Vhodné pro děti od 4 do 10 let.

  1 068,00 Kč
 • Při letním dovádění u vody jednomu vyhládne. Ještě že je blízko stánek s občerstvením. Můžeš si vybrat, co tě napadne. Je libo grilovaná klobáska nebo máš chuť na hranolky s kečupem? Můžeš si dát i něco na osvěžení - limonádu nebo třeba ledovou tříšť. Součástí balení je i malá stříkací chobotnička.Počet panáčků: 2.Vhodné pro děti od 4 do 10 let.

  961,00 Kč
 • Připrav se na léto plné zábavy. Vyzkoušej třeba projížďku na šlapadle. Pomocí svých nohou rozpohybuješ vodní lopatky a můžeš plout, kam jen se ti bude chtít. Zkus dát lodičku do opravdové vody - plave!Počet panáčků: 1.Vhodné pro děti od 4 let.

  132,00 Kč
 • Připrav se na léto plné zábavy. U bazénu se skluzavkou si užiješ velkou legraci. Můžeš plavat nebo si jen tak hovět pod kokosovou palmou. Nezapomeň si s sebou vzít i rukávky a hračky do vody. Součástí balení je i malá stříkací chobotnička.Počet panáčků: 3.Vhodné pro děti od 4 do 10 let.

  411,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek