Kategorie

First Builders Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • Plastový pytel obsahující 60 maxi kostek. Velké stavební kostky v klasických barvách umožní nejmenším dětem stavět a užít si spoustu zábavy. Podporuje poznávání barev, tvarů a rozvíjí dětskou představivost. Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  497,00 Kč
 • Školní autobus s veselým obličejem a v sytých barvách značky  Mega Bloks obsahující kostky Dylan velikosti Mega. Autobus má otevírací střechu.Rozvíjí dětskou fantazii a trénuje jemnou motoriku.  Obsahuje figurku řidiče a další kostky ke hraní. Kostky jsou speciálně tvarované pro malé děti a kompatibilní s dalšími výrobky Mega Bloks. Rozměry: 24,1 x 16,5 x...

  387,00 Kč
 • First Builders kostky v pastelových barvách značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů a rozvíjí dětskou představivost. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  497,00 Kč
 • Nákladní auto s kostkami Dylan značky Mega Bloks je veselé autíčko vhodné pro nejmenší děti. Plastové autíčko obsahuje dílky stavebnice Mega Bloks velikosti Maxi, uloženými ve vyklápěcí korbě. Kostky jsou speciálně tvarované pro malé děti. Autíčko s vyklápěcí rampou má roztomilý obličej a je vyrobeno v jasných a sytých barvách. Obsahuje figurku řidiče i...

  387,00 Kč
 • First Builders kostky s ježky značky Mega Bloks. Tato úžasná stavební sada obsahuje nejen kostky, ale především zábavnou krabici v podobě velkého ježka, všechny kostičky v ní hravě uložíte.Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, písmen a rozvíjí dětskou představivost. Vhodné pro děti od 1 roku.

  387,00 Kč
 • First Builders kostky s autíčky značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, písmen a rozvíjí dětskou představivost. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  332,00 Kč
 • Roztomilá míchačka značky Mega Bloks Vám přiveze spoustu zábavy. Mike je parťák všem malým stavitelům. Přivez - zamíchej - vysip - postav.Všechny díly a rukojeti dobře padnou do malé dětské ruky. Součástí balení je i praktická stavební deska. Sada je kompaktibilní s ostatními výrobky Mega Bloks First Builders. Počet dílků: 11 ks.Vhodné pro děti od 1 roku.

  774,00 Kč
 • First Builders kostky s písmeny značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, písmen a rozvíjí dětskou představivost. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  662,00 Kč
 • First Builders Nučný vláček značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, čísel a rozvíjí dětskou představivost. Sada obsahuje tři velké stavební desky, které můžete použít k sestavení vlakového nádraží nebo právě vláčku. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Vhodné pro děti od 1 roku.

  763,00 Kč
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek