Kategorie

First Builders Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Školní autobus s veselým obličejem a v sytých barvách značky  Mega Bloks obsahující kostky Dylan velikosti Mega. Autobus má otevírací střechu.Rozvíjí dětskou fantazii a trénuje jemnou motoriku.  Obsahuje figurku řidiče a další kostky ke hraní. Kostky jsou speciálně tvarované pro malé děti a kompatibilní s dalšími výrobky Mega Bloks. Rozměry: 24,1 x 16,5 x...

  387,00 Kč
 • First Builders kostky s autíčky značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, písmen a rozvíjí dětskou představivost. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  332,00 Kč
 • Roztomilá míchačka značky Mega Bloks Vám přiveze spoustu zábavy. Mike je parťák všem malým stavitelům. Přivez - zamíchej - vysip - postav.Všechny díly a rukojeti dobře padnou do malé dětské ruky. Součástí balení je i praktická stavební deska. Sada je kompaktibilní s ostatními výrobky Mega Bloks First Builders. Počet dílků: 11 ks.Vhodné pro děti od 1 roku.

  774,00 Kč
 • First Builders kostky s písmeny značky Mega Bloks. Plastové kostičky lehce padnou do malých rukou. Podporují poznávání barev, tvarů, písmen a rozvíjí dětskou představivost. Sada je kombinovatelná se všemi First Builders sadami.Baleno v praktickém pevném plastovém obalu s uchem pro snadné skladování. Vhodné pro děti od 1 roku.

  662,00 Kč
 • Sada Mega Bloks značky Mattel obsahuje First Builders kostičky se zářivými barvami a speciálními vzory pro složení dvou zvířátek, buďto sovy nebo lišky, nebo pandy a tygra. Poskládejte zvířátka a poté je položte na přiloženou základnu a užijte si zábavné překvapení!Kostky Mega Bloks lehce padnou do malých dětských rukou. Podporují poznávání barev, tvarů a...

  409,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek