Kategorie

Nářadí pro děti Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Skvělá svítilna Bosch značky Klein pro všechny malé kutily, kteří rádi pomáhají v dílně nebo na stavbě. Otáčením sklíčka na svítilně se mění barva světla  (bílé, modré, zelené nebo červené). Baterie: 3 x 1,5V R6 (nejsou součástí).Výška: cca 20 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  552,00 Kč
 • Každý malý pomocník v dílně nebo na stavbě potřebuje ochranné pomůcky značky Klein, stejně jako dospělý. Proto jsou tu tato sluchátka. Materiál plast, jedna velikost.Vhodné pro děti od 3 let.

  209,00 Kč
 • Každý malý pomocník v dílně nebo na stavbě potřebuje ochranné pomůcky značky Klein, stejně jako dospělý. Proto je tu tato sada obsahující brýle, sluchátka a pracovní rukavice. Jedna velikost.Vhodné pro děti od 3 let.

  508,00 Kč
 • Pracovní dílna Black&Decker značky Écoiffier představuje velký pracovní ponk se svislou deskou, pracovní deskou s imitací dřeva a spodní policí. Je plně vybaven a obsahuje nářadí, mechanickou vrtačku/šroubovák, šroubky, matičky, závěsy a přihrádky. Součástí je i svěrák a plocha pro zatloukání. Dále úžasné auto pro montáž/demontáž. Auto lze složit jako...

  2 210,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek