Kategorie

Plyš House of Mouse Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Co může být krásnějšího, než plyšová hračka v dětských rukou? Neodolatelné hebounké, plyšové zvířátko značky House of Mouse. Na hlavě má čelenku s hvězdičkou, sundavací obleček s křídly a v bříšku kuličky, velmi příjemné na omak.Všechny součásti postavičky jsou ze zdravotně nezávadných materiálů.Výška postavičky: 25 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  343,00 Kč
 • Co může být krásnějšího, než plyšová hračka v dětských rukou? Neodolatelné hebounké, plyšové zvířátko značky House of Mouse. Králičí maminka Bunny v růžových šatičkách s miminkem Belly, velmi příjemné na omak.Všechny součásti postavičky jsou ze zdravotně nezávadných materiálů.Výška postavičky: 35 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  439,00 Kč
 • Co může být krásnějšího, než plyšová hračka v dětských rukou? Neodolatelné hebounké, plyšové zvířátko značky House of Mouse. Myší maminka v růžových šatičkách s myšátkem.Všechny součásti postavičky jsou ze zdravotně nezávadných materiálů, velmi příjemné na omak.Výška postavičky: 30 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  713,00 Kč
 • Co může být krásnějšího, než plyšová hračka v dětských rukou? Neodolatelné hebounké, plyšové zvířátko značky House of Mouse. Betty má roztomilé růžové šatičky s motivem králíčka, nejen že krásně vypadají, ale i snadno se svlékají.Všechny součásti postavičky jsou ze zdravotně nezávadných materiálů, velmi příjemné na omak.Výška postavičky: 25 cm.Vhodné pro...

  355,00 Kč
 • Co může být krásnějšího, než plyšová hračka v dětských rukou? Neodolatelné hebounké, plyšové zvířátko značky House of Mouse. Betty má na sobě modrou kombinézku s mašličkou, nejen že krásně vypadá, ale i snadno se svléká.Všechny součásti postavičky jsou ze zdravotně nezávadných materiálů, velmi příjemné na omak.Výška postavičky: 25 cm.Vhodné pro děti od 3...

  411,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek