Kategorie

Záchranáři Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Přistávací plocha na věži je důležitou součástí trati Fischer-Price značky Mattel. Nech Herolda, ať letí zachraňovat zraněné mašinky. Než vzlétne, stiskni tlačítka na věži a spusť alarm. Součástí soupravy je záchranářský vrtulník Herold s blikajícím světlem a mluvící fráze. Baterie: 2 x 1,5 V R03 (jsou součástí).Vhodné pro děti od 3 let.

  662,00 Kč
 • Úžasná plastová helikoptéra značky Dickie potěší všechny malé milovníky záchranářů. Velmi věrné detailní zpracování tohoto 24 cm dlouhého modelu, který má otevíratelné zadní dveře. Vrtuli roztočíte zatáhnutím za provázek.S touto hračkou zažije Vaše dítě spoustu dobrodružství a adrenalinu.Vhodné pro děti od 3 let.

  264,00 Kč
 • Skvělá ambulance na volnoběh značky Dickie. Každého malého chlapce či dívku potěší tento akční set, se kterým jim při zásahu záchranářů nebude opravdu nic chybět. Je to vůz délky 33 cm se zvukovým a světelným efektem, v jehož návěsu tvaru kufříku je uloženo příslušenství: nůžky, teploměr, injekce, stetoskop, pinzeta a miska. Baterie: 2 x 1,5V (jsou...

  829,00 Kč
 • Úžasné kovové stavební auto produktové řady S.O.S. Cars značky Majorette. Auto je odpružené, na volnoběh. Má otevírací nebo pohyblivé části. 6 druhů. Měřítko 1:64, délka 7,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

  99,00 Kč
 • Kvalitní kovový model ambulance potěší všechny malé milovníky aut. Chlubí se precizně propracovaným designem a kvalitou.S touto hračkou zažije vaše dítě spoustu dobrodružství a adrenalinu.Vhodné pro děti od 3 let.

  74,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek