Kategorie

Letiště Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • S vystřelovacím letadlem značky Simba si Vaše děti užijí spoustu legrace a pohybu. Letadlo je dlouhé 20 cm a do akce se dostane pomocí pružného pásku. Je vyroben z měkkého, lehkého plastu.  Jednoduchá akční hračka rozpohybuje každého školáka. Vhodné pro děti od 3 let.

  99,00 Kč
 • V této úžasné kolekci Sky Busters značky Mattel představujeme realistický, dopodrobna propracovaný kovový model letadla, který vypadá jako opravdové. Krásný dárek pro sběratele i každého malého pilota.Délka letadla: 11 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  121,00 Kč
 • „Přilétají oblíbené postavičky všech dětí z filmu Letadla! Díky autentickému designu jsou tato kovová letadýlka v měřítku 1:55 perfektní k přehrávání všech skvělých scén z filmu Letadla. Letadla mají jezdící kolečka, pohyblivé vrtule a na břiše univerzální konektor pro připojování příslušenství a součástí z hracích souprav.Děti je všechny budou chtít ve...

  365,00 Kč
 • Skvělé mini letadélko z Disneyho filmu Letadla značky Mattel okouzlí každé dítě, které miluje letadla a Disneyho filmy. Jezdí na setrvačník a provádí skvělé kousky, jako je točení na křídlech, otáčení atd. Vhodné pro děti od 3 let.

  484,00 Kč
 • „Tato kolekce obsahuje legendární postavy z filmu Auta v nadživotní velikosti!“S luxusním designem a autentickými dekoracemi přináší tato kolekce velkou zábavu těm nejmenším.Vhodné pro děti od 3 let.

  557,00 Kč
 • Letadla z Vašich oblíbených příběhů nyní přicházejí v řadě Riplash Flyers značky Mattel, s kterou si můžete po natažení letadélek skrze lanko užít parádního letu dlouhého až 5 metrů. Zde se Vám představuje modré letadlo jménem Skipper. Tato hračka potěší nejen fanoušky příběhů Planes. Neváhejte, roztočte vrtuli a užijte si spoustu zábavy!Balení obsahuje...

  373,00 Kč
 • Oblíbený hrdina, kterého znáš z Disneyho filmů Letadla značky Mattel, má dokonalé točení kol. Natáhni letadlo dozadu, jeho kola se roztočí, potom ho vypusť a sleduj, jak “létá”. Má dvě rychlosti! Letadélko startuje pomalu, ale v mžiku začne zrychlovat, jako by se opravdu snažilo zmizet ze zemského povrchu. To ale není vše! Na závěr ti předvede senzační...

  543,00 Kč
 • Nádherné dopravní letadlo Brussels Airlines značky Majorette, které věrně kopíruje originál. Vyroben je z kovu a jeho délka je 13 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

  165,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek