Kategorie

Hasiči Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Set hasičské auto značky Hasbro. S tímto herním setem se plastelína promění ve sprchu vody, kterou hasiči uhasí nebezpečný požár. Balení obsahuje auto, doplňky a dvě standardní plechovky modelovací hmoty Play-Doh. Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí...

  552,00 Kč
 • Pomoz zachránit svět před požáry s Letadly od Disneyho! Projdi požárním výcvikem s interaktivním setem podle filmu Letadla: Záchranáři! Sada značky Mattel s Dripem využívá svých speciálních nástrojů a síly k odklízení klád a trosek z cest tak, aby pomohla hasičům dostat se včas na místo požáru. Obsahuje pohyblivé součástky a jednu postavu z filmu Letadla....

  514,00 Kč
 • Hasičské auto na setrvačník. Světelné a zvukové efekty. Výsuvné boční nosníky. Otočné rameno s výsuvným žebříkem a funkční stříkačkou. Baterie součástí.Délka: 31 cm.

  530,00 Kč
 • Plastové auto na volnoběh, česká verze. Měřítko 1:36, délka 14 cm. Hasičské auto Patrol, česká verze značky Dickie. Každého malého chlapce potěší tento akční vůz, se kterým mu při zásahu hasičů nebude opravdu nic chybět. Vozidlo je na volnoběh se zvukovým a světelným efektem. Baterie: 2 x 1,5V R6 (jsou součástí).Vhodné pro děti od 3 let.

  165,00 Kč
 • Hasičské auto BMW X3 z kovu s majáčkem na baterie, česká verze značky Dickie. Každého malého chlapce potěší tento akční vůz, se kterým mu při zásahu hasičů nebude opravdu nic chybět. Vozidlo je na setrvačník, s otevíracími dvěřmi a se zvukovým a světelným efektem. Baterie: 3 x 1,5V LR41 (jsou součástí).Vhodné pro děti od 3 let.

  286,00 Kč
 • Hasičské auto, česká verze značky Dickie. Každého malého chlapce potěší tento akční vůz, se kterým mu při zásahu hasičů nebude opravdu nic chybět. Vozidlo je na volnoběh se zvukovým a světelným efektem. Měřítko 1:36.Baterie: 2 x 1,5VR6 (jsou součástí).Vhodné pro děti od 3 let.

  264,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek