Kategorie

Caterpillar Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • Stavebnice modelu pásového bagru Caterpillar značky Nikko. Bagr můžete postavit a zase rozebrat, pokud se rozhodnete, že bude vypadat jinak. Stroj je na volnoběh. Celá stavebnice je uložená v praktickém přenosném kbelíku společně se šroubovákem a figurkou dělníka.Počet dílků: 9 ks.Vhodné pro děti od 3 let.

    420,00 Kč
  • Stavebnice modelu pásového buldozeru Caterpillar značky Nikko. Buldozer můžete postavit a zase rozebrat, pokud se rozhodnete, že bude vypadat jinak. Stroj je na volnoběh. Celá stavebnice je uložená v praktickém přenosném boxu společně se šroubovákem a figurkou dělníka.Délka buldozeru: 22 cm.Počet dílků: 12 ks.Vhodné pro děti od 3 let.

    618,00 Kč
  • Sada na písek značky Nicco. Souprava obsahuje bagr a helmu, dále lopatičku a hrabičky. Jednotlivé části jsou vyrobené z odolného, výrazně barevného plastu, v designu světoznámé značky Catepillar. Stavební auto se bude hodit každému malému staviteli a dělníkovi, který si rád hraje na pískovišti, zahradě nebo i doma v pokojíčku. Hrabičky a lopatička mu...

    694,00 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek