Kategorie

Magnetky a odznáčky Počet produktů: 19

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek
 • Tento speciální magnet ve formátu 65 x 65 mm s jedinečným motivem medvídka Me to You a 3D žlutou hvězdou skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro Vaše blízké přátele.

  46,00 Kč
 • Tento speciální magnet ve formátu 65 x 65 mm s jedinečným motivem medvídka Me to You a 3D dárkem skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro všechny oslavence.

  46,00 Kč
 • Tento speciální magnet ve formátu 65 x 65 mm s jedinečným motivem medvídka Me to You a 3D párty čepičkou skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro Vaši lásku.

  46,00 Kč
 • Tento speciální magnet ve formátu 65 x 65 mm s jedinečným motivem medvídka Me to You a propracovanými detaily skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro Vaše blízké přátele.

  46,00 Kč
 • Odznak je glazurovaný a zadní strana je opatřena zapínáním. Krásný drobný dárek pro všechny milovníky šedivého medvídka s modrým nosem a záplatami. Ozdobte si svoje oblečení, aktovky či boty tímto jedinečným odznáčkem. 

  94,00 Kč
 • Atraktivní dárek pro všechny příznivce šedivého plyšáka s modrým nosem a záplatami. Hrneček z kolekce Softly Drawn je vhodný ke každodennímu užívání, lze používat do mikrovlnné trouby i mýt v myčce. Korkový tácek s potiskem stejného nádherného designu dodají sadě na jedinečnosti. Krásný dárek ke každé příležitosti.

  274,00 Kč
 • Atraktivní dárek pro příznivce šedivého medvídka s modrým nosem a záplatami. Hrneček s podšálkem z kolekce Softly Drawn a detailně propracovanými ozdobnými motivy je vhodný ke každodennímu užívání, lze používat do mikrovlnné trouby i mýt v myčce. Precizně zpracovaný povrch hrnečku zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti drobným nárazům. Vhodný dárek...

  209,00 Kč
 • Atraktivní dárek pro příznivce šedivého medvídka s modrým nosem a záplatami. Hrneček s podšálkem z kolekce Softly Drawn a detailně propracovanými ozdobnými motivy je vhodný ke každodennímu užívání, lze používat do mikrovlné trouby i mýt v myčce. Precizně zpracovaný povrch hrnečku zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti drobným nárazům. Vhodný dárek...

  195,00 Kč
 • Atraktivní dárek pro všechny příznivce šedivého plyšáka s modrým nosem a záplatami. Hrneček z kolekce Softly Drawn je vhodný ke každodennímu užívání, lze používat do mikrovlné trouby i mýt v myčce. Korkový tácek s potiskem stejného nádherného designu dodají sadě na jedinečnosti. Krásný dárek ke každé příležitosti.

  238,00 Kč
 • Oblečte si svého oblíbeného medvídka Me to You. Tyto speciální magnetky v podobě oblečení a doplňků skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovné magnetky poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro všechny příznivce šedivého medvídka s modrým nosem a záplatami.

  123,00 Kč
 • Tyto speciální magnetky v různých formátech a tvarech s jedinečným kresleným motivem medvídka Me to You z kolekce Sketchbook skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovné magnetky poslouží jako pěkný dárek za dobrou cenu pro Vaše blízké.

  123,00 Kč
 • Tento speciální magnet ve velikosti 55x80mm s jedinečným motivem šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish a zamilovaným anglickým textem skvěle drží na každém magnetickém povrchu. Kvalitně zpracovný magnet poslouží jako originální dárek z lásky!

  58,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek