Kategorie

Stojánky na stůl Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
 • Praktický kartonový stojánek se třemi oddělenými sekcemi umožní přehledné uložení psacích potřeb na dívčím stole. Ideální  pomocník pro odkládání tužek, nůžek, kuličkových per a jiných drobných kancelářských potřeb je vyroben z vysoce kvalitních materiálů Originální dárek v designu mimořádně oblíbené kolekce TOP Model.

  156,00 Kč
 • Praktický plastový stojánek umožní přehledné uložení psacích potřeb na stole Vaší holčičky. Ideální  pomocník pro odkládání tužek, nůžek, kuličkových per a jiných drobných kancelářských potřeb je vyroben z vysoce kvalitních materiálů zaručujících minimální opotřebení a dlouhou životnost. Originální dárek, který potěší všechny příznivce oblíbených zvířátek...

  129,00 Kč
 • Praktický papírový stojánek na tužky, který se skládá ze tří rozložených dílů s motivem koní z kolekce Horses Dreams. Rozměry umožňují přehledné uložení psacích potřeb na stole Vašeho dítěte.

  173,00 Kč
 • Krásný plastový stojánek se dvěma oddělenými sekcemi umožní přehledné uložení psacích potřeb na dětském stole. Balení včetně náplně dále obsahuje 2x grafitové tužky, plastové pravítko o délce 15 cm, dvojité ořezávátko a velkou mazací gumu. Všechny výrobky včetně stojánku laděné do modré barvy v jedinečném designu oblíbeného seriálového hrdiny Beyblada....

  115,00 Kč
 • Povedený stojánek na tužky v lákavém designu populární kolekce Mia and Me nadchne všechny školačky! Stojánek je vyrobený z odolného plechového materiálu a umožní přehledné uložení psacích potřeb na psacím stole. Rozměry: 10 x 6,5 x 6,5 cm.

  77,00 Kč
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek