Kategorie

Nůžky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
  • Univerzální nůžky s anatomicky tvarovanými plastovými rukojeťmi a oblými konci ostří jsou vhodné především pro děti a školáky. Součástí nůžek je i ochranný plastový obal, aby si děti ostrými nůžkami nepoškodili ostatní věci ve školních aktovkách či penálech. Nepostradatelná školní pomůcka s nádherným motivem medvídka Me to You.

    87,00 Kč
  • Perfektní kulaté dětské nůžky vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli uložené v bezpečnostním plastovém pouzdře. Příjemně tvarovaná a pogumovaná rukojeť pro pohodlné držení v ruce. Nůžky o délce 14 cm jsou skvělou pomůckou do školy i na domácí stříhání. Usnadněte si kreativní činnosti pomocí kvalitních nástrojů v designu seriálového hrdiny Beyblada!

    87,00 Kč
  • Perfektní kulaté dětské nůžky vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli uložené v bezpečnostním plastovém pouzdře. Příjemně tvarovaná a pogumovaná rukojeť pro pohodlné držení v ruce. Nůžky o délce 14 cm jsou skvělou pomůckou do školy i na domácí stříhání. Usnadněte si kreativní činnosti pomocí kvalitních nástrojů v jedinečném designu kostlivců zvířátek kolekce...

    87,00 Kč
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek