Kategorie

Psací sety Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
 • Originální psací souprava v krásném kartonovém boxu, který poslouží i jako organizér na stůl obsahuje post-it bloček, tužky, ořezávátko a pryž na gumování. Atraktivní dárek pro všechny školačky a příznivce šedivého medvídka Me to You s modrým nosem a záplatami. 

  124,00 Kč
 • Praktická psací sada obsahuje pravítko, ořezávátko, dvě tužky a gumu vše v nádherném stejném designu s motivem oblíbeného medvídka Me to You z kolekce Fresh. Neodolatelná sada pro všechny dívky školního i předškolního věku.

  131,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje dvě grafitové tužky a dvě velké mazací gumy obdélníkového tvaru. Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbeného seriálového hrdiny Spidermana. Atraktivní pomůcky pro všechny školáky!

  93,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje dvě grafitové tužky, plastové pravítko o délce 15 cm, velkou mazací gumu a plastové ořezávátko se zásobníkem na opad a bočním krytem.  Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbeného seriálového hrdiny Spidermana. Atraktivní pomůcky pro všechny školáky!

  107,00 Kč
 • Originální dívčí psací souprava balená v blistru obsahuje: dvě grafitové tužky, plastové pravítko o délce 15 cm, senzační mazací gumu ve tvaru rtěnky a plastové ořezávátko se zásobníkem na opad a bočním krytem.  Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení i jednoduché rýsování s jedinečným designem populární kreslené postavičky Betty Boop. Atraktivní...

  107,00 Kč
 • Nápadité kancelářské či školní potřeby balené v blistru Vám nesmějí chybět. Praktické sady obsahují řadu různých psacích nástrojů a kancelářských pomůcek.Originální doplňky pro Vaši kancelář, domácnost či do školy za úžasnou cenu!

  30,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje stiskací kuličkové pero s modrou náplní ozdobené v horní části srdíčkem. Součástí balení je i zvýrazňovač pro označení textu či vybarvování.Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbené kočičky Hello Kitty. Atraktivní dárek pro všechny školačky!

  57,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje dvě grafitové tužky, plastové pravítko o délce 15 cm, mazací gumu ve tvaru rtěnky a uavíratelné plastové ořezávátko se zásobníkem na odpad.  Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbené kočičky Hello Kitty. Atraktivní dárek pro všechny školačky!

  64,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje kuličkové pero s modrou náplní ozdobené v horní části 3D postavičkou kočičky Hello Kitty. Součástí balení je i posunovací grafitová tužka též ozdobená plastovou figurkou Hello Kitty.Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbené kočičky Hello Kitty. Atraktivní dárek pro...

  82,00 Kč
 • Originální psací souprava balená v blistru obsahuje dvě grafitové tužky a dvě velké mazací gumy s otvorem pro nasazení na horní část tužky. Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem oblíbené kočičky Hello Kitty. Atraktivní dárek pro všechny školačky!

  57,00 Kč
 • Dokonalý display vyrobený z odolného kartonového materiálu včetně efektního headru ideální k umístění na pult prodejny. Tento model stojánku obsahuje kvalitní výrobky s motivem oblíbeného seriálového hrdiny Bakugana! Najdete zde: 24x kuličkové pero (2 různé motivy), 6x lepidlo v tubě (2 různé motivy), 8x kuličkového pero 4 barev (2 různé motivy), 36x...

  5 013,00 Kč
 • Originální rebelská psací souprava balená v blistru obsahuje: dvě grafitové tužky a dvě velké mazací gumy (obsahující otvor pro snadné nasazení na vrchní část tužky). Neodolatelná sada potřebná pro psaní či kreslení s jedinečným designem populárních kostlivců zvířátek kolekce Skelanimals. Atraktivní pomůcky pro všechny školáky, vhodné pro děti od 4 let!

  93,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek