Kategorie

Kožená Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Kvalitně zpracované vodítko podšité semišovou kůží a precizně prošité po celém obvodu. Použitá kůže splňuje nejvyšší nároky a je odolná proti rozedření či roztržení. Vodítko zakončené praktickou nerezovou karabinou pro snadné připnutí k obojku. Vodítko je ideální v situacích, kdy je potřeba mít psa pod kontrolou. Rozměry: šířka 25mm, délka 60cm.

  258,00 Kč
 • Krátké vodítko zdobené vlisem vyrobeno z pevné kůže odolné proti roztržení nebo rozedření. Tato kůže splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, pro psy i kůži člověka je velmi příjemná. Vodítko zakončené praktickou nerezovou karabinkou pro snadné připnutí k obojku. Skvěle padne do ruky a je ideální v situacích, kdy je třeba mít psa pod kontrolou či při...

  135,00 Kč
 • Vodítko s hladkým povrchem vyrobené z měkké kůže. Tato kůže splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, zůstává ohebná a pro psy i kůži člověka je velmi příjemná. Vodítko zakončené praktickou nerezovou karabinkou pro snadné připnutí k obojku. Skvěle padne do ruky a je vhodné pro všechna psí plemena. Rozměry: šířka 12mm, délka 120cm.

  115,00 Kč
 • Vodítko s hladkým povrchem vyrobené z měkké kůže. Tato kůže splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, zůstává ohebná a pro psy i kůži člověka je velmi příjemná. Vodítko zakončené praktickou nerezovou karabinkou pro snadné připnutí k obojku. Skvěle padne do ruky a je vhodné pro všechna psí plemena. Rozměry: šířka 16mm, délka 120cm.

  157,00 Kč
 • Vodítko s hladkým povrchem vyrobeno z měkké semišové kůže. Tato kůže splňuje nejvyšší nároky na kvalitu, zůstává ohebná a pro kočky i kůži člověka je velmi příjemná. Vodítko zakončené praktickou nerezovou karabinkou pro snadné připnutí k obojku. Skvěle padne do ruky. Rozměry: šířka 12mm, délka 100cm.

  50,00 Kč
 • Měkké a ohebné vodítko vyrobeno z vysoce kvalitní a pevné hovězí kůže s hladkou povrchovou úpravou podšité bombírem. Precizní prošití po celém obvodu. Nýtované vodítko opatřené pochromovanou karabinou pro snadné připnutí k obojku. Rozměry: šířka 20mm, délka 100cm. Vhodné pro větší střední a velká plemena.

  214,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek