Kategorie

Kostky Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Zábavné kostky vhodné na stavění a budování jedinečných staveb. Sada obsahuje 150 ks barevných kostek zabalených v pevné plastové uzavíratelné truhle. Kostky jsou vyrobeny z odolného a zdraví nezávadného plastu, kostky zaručují dlouhou životnost a minimální opotřebení.

  689,00 Kč
 • Dřevěné kostky značky Ravensburger s motivy oblíbených domácích zvířátek. V balení je 12 kostek, z nichž mohou děti poskládat 6 obrázků. Kostky jsou omyvatelné a uložené v praktickém plastovém boxu, který jistě oceníte při jejich uklízení a přenášení. Hračka podporuje správný rozvoj motorických i mentálních dovedností dětí. Vhodné pro děti od 4 let.

  332,00 Kč
 • Dřevěné kostky značky Ravensburger s motivy slavných závoďáků z kreslené Disney pohádky o autech. V balení je 12 kostek, z nichž mohou děti poskládat 6 obrázků. Kostky jsou omyvatelné a uložené v praktickém plastovém boxu, který jistě oceníte při jejich uklízení a přenášení. Hračka podporuje správný rozvoj motorických i mentálních dovedností dětí....

  332,00 Kč
 • Dřevěné kostky značky Ravensburger s motivy oblíbených zvířátek na farmě. V balení je 6 kostek, z nichž mohou děti poskládat 6 obrázků. Kostky jsou omyvatelné a uložené v praktickém plastovém boxu, který jistě oceníte při jejich uklízení a přenášení. Hračka podporuje správný rozvoj motorických i mentálních dovedností dětí. Doporučený věk pro děti od 3 let.

  220,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek