Kategorie

Kávy Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Jedinečný dárkový set ideální pro všechny nadšence kávy je vhodný jako narozeninový dárek nebo jen tak pro radost.Sada obsahuje: 2 x porcelánový hrneček s nápisem Coffee Latte Macha Cappuccino, 3 různé druhy kávy (Latte Mix 20 g, Mocha Mix 20 g, Cappuccino Mix 20 g), lžičku.Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým sluncem.

  222,00 Kč
 • Jedinečný dárkový set jako ideální dárek pro všechny milovníky kávy, je vhodný jako narozeninový dárek nebo jen tak pro radost.Sada obsahuje: bílý keramický hrnek s motivem květin a motýlů, 20g vanilkové kávy v krabičce, 6g skořicových tyčinek v plechové dóze a kovovou lžičku. Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým sluncem.

  206,00 Kč
 • Jedinečný dárkový set jako ideální dárek pro všechny milovníky kávy, je vhodný jako narozeninový dárek nebo jen tak pro radost.Sada obsahuje: růžový keramický hrnek, modrý keramický hrnek, 20g vanlkové kávy mix v krabičce, 20g moccacinové kávy mix v krabičce a kovovou lžičku. Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým sluncem.

  285,00 Kč
 • Jedinečný dárkový set ideální pro všechny nadšence kávy je vhodný jako narozeninový dárek nebo jen tak pro radost.Sada obsahuje: 2 x porcelánový hrneček s nápisem Coffee Latte Mocha Cappuccino, 3 různé druhy kávy (Latte Mix 20 g, Mocha Mix 20 g, Cappuccino Mix 20 g), lžičku.Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým sluncem.

  222,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek