Kategorie

Obaly a pouzdra Počet produktů: 61

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 61 položek
 • Praktické pouzdro na mobil vyrobené z kvalitního materiálu ochrání dětský mobilní telefon proti běžnému opotřebení či poškrábání. Spolehlivé bezporuchové zapínání na suchý zip a originální stylový design vytvořily z tohoto pouzdra výjimečně oblíbený doplněk školáků a školaček.Rozměry pouzdra: šířka 7cm, výška 13cm, hloubka 1cm.

  30,00 Kč
 • Praktické pouzdro na mobil vyrobené z kvalitního materiálu ochrání dětský mobilní telefon proti běžnému opotřebení či poškrábání. Spolehlivé bezporuchové zapínání na suchý zip a originální stylový design vytvořily z tohoto pouzdra výjimečně oblíbený doplněk školáků a školaček.Rozměry pouzdra: šířka 7cm, výška 13cm, hloubka 1cm.

  30,00 Kč
 • Výborná ochrana před pády, poškrábáním a opotřebením. Dokonale sedí na těle iPodu. Vysoce kvalitní obal ve velikosti 9x4cm pro iPod Nano je vyroben z lehkého a odolného plastového materiálu s oblíbeným motivem kresleného medvídka Me to You z kolekce Sketchbook. Vhodný originální dárek pro Vaše blízké.

  238,00 Kč
 • Výborná ochrana před poškrábáním a opotřebením důležitých karet. Kvalitní pouzdro je vyrobeno z lehkého a odolného textilního materiálu s motivem oblíbeného kresleného medvídka Me to You z kolekce Sketchbook. Pouzdro v praktické velikosti do Vaší kapsy, kabelky či větší peněženky. Vhodný originální dárek pro Vaše blízké.

  94,00 Kč
 • Nintendo je skvělá virtuální zábava dnešní doby. Můžete na něm hrát hry ve velkém grafickém rozlišení a díky praktickým rozměrům ho můžete mít vždy u sebe. Originálního pevné pouzdro s řemínkem pro snažší  vyjímání je dokonalým řešením, jak ochránit Vaši konzoli při cestování či přenášení. Spolehlivě zabrání poškrábání či jinému poškození. Krásný dárek...

  195,00 Kč
 • Pohodlné vyhledávání, dokonalý přehled a pořádek při maximální úspoře místa a času. Snadná a rychlá manipulace s disky, bezpečné uložení. Tento organizér s motivem medvídka Me to You Vám doma nemůže chybět.

  145,00 Kč
 • Výborná ochrana před pády, poškrábáním a opotřebením. Dokonale sedí na těle iPhonu. Vysoce kvalitní obal ve velikosti 12x6cm je vyroben z lehkého a odolného plastového materiálu s oblíbeným motivem kresleného medvídka Me to You z kolekce Sketchbook. Vhodný originální dárek pro Vaše blízké.

  354,00 Kč
 • Výborná ochrana před pády, poškrábáním a opotřebením. Vysoce kvalitní pouzdro je vyrobeno z lehkého a odolného textilního materiálu v designu oblíbeného šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish. Vnitřní podšívka chrání během přenosu povrch notebooku, pouzdro je uzavíratelné na zip. Atraktivní a originální dárek pro Vaše blízké!

  571,00 Kč
 • Výborná ochrana před pády, poškrábáním a opotřebením. Vysoce kvalitní pouzdro je vyrobeno z lehkého a odolného textilního materiálu v designu oblíbeného šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish. Vnitřní podšívka chrání během přenosu povrch tabletu, pouzdro je uzavíratelné na zip. Atraktivní a originální dárek pro Vaše blízké!

  469,00 Kč
 • Nintendo je skvělá virtuální zábava dnešní doby. Můžete na něm hrát hry ve velkém grafickém rozlišení a díky praktickým rozměrům ho můžete mít vždy u sebe. Originálního pevné pouzdro z lehkého a odolného plastového materiálu v designu oblíbeného šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish pro snažší vyjímání je dokonalým řešením,...

  354,00 Kč
 • Výborná ochrana před pády, poškrábáním a opotřebením. Vysoce kvalitní pouzdro je vyrobeno z lehkého a odolného textilního materiálu v designu oblíbeného šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish. Vnitřní podšívka chrání během přenosu povrch čtečky, pouzdro je uzavíratelné na zip. Atraktivní a originální dárek pro Vaše blízké!

  396,00 Kč
 • Praktické pouzdro s poutkem a možností připevnění na pásek vyrobené z kvalitního odolného materiálu ochrání fotoaparát proti běžnému opotřebení či poškrábání. Spolehlivé bezporuchové zapínání na suchý zip a originální stylový design populárního šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Photo Finish vytvořily z tohoto pouzdra výjimečně...

  304,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 61 položek