Kategorie

Pro nejmenší Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • Zpříjemněte Vašim dětem koupání díky těmto úžasným tabletám, které se pomalu ve vodě rozpouštějí a současně obarví vodu na zeleno.Modrá barva je z přírodního a potravinářského barviva.Balení obsahuje 4ks.

  91,00 Kč
 • Zpříjemněte Vašim dětem koupání díky těmto úžasným tabletám, které se pomalu ve vodě rozpouštějí a současně obarví vodu na červeno.Modrá barva je z přírodního a potravinářského barviva.Balení obsahuje 4ks.

  91,00 Kč
 • Zařizujete dětský pokojíček a stále v něm něco chybí? A co třeba dětský metr na stěnu? Krásný metr s motivem medvídka Me to You ukáže, jak Vaše děti rostou a ještě je velmi pěkným doplňkem do dětského pokojíku. Metr je vhodný jak pro holčičky, tak pro chlapečky.

  94,00 Kč
 • Zařizujete dětský pokojíček a stále v něm něco chybí? A co třeba dětský metr na stěnu? Krásný plyšový metr s motivem medvídka Me to You ukáže, jak Vaše děti rostou a ještě je velmi pěkným doplňkem do dětského pokojíku. Metr je vhodný jak pro holčičky, tak pro chlapečky.

  274,00 Kč
 • Nepostradatelná pomůcka pro celou Vaši rodinu. Zavěste na dveře krásnou visačku, miminko spinká, s motivem medvídka Me to You z kolekce Nursery. Už nikdo nevyruší miminko z klidného spánku. Praktický a užitečný dárek k narození děťátka.

  145,00 Kč
 • Praktický taška pro dětské potřeby je vyrobena z kvalitních materiálů s motivem oblíbeného medvídka Me to You z kolekce Nursery. Je vhodná na přenášení drobnějších věcí nebo na cestování. Prázdnou tašku lze jednoduše složit tak, že nezabírá téměř žádné místo. Důležitý pomocník pro Vaše děti.

  354,00 Kč
 • Ohebná dětská lžička Fisher Price značky Mattel je určena nejen pro krmení velmi malých dětí, ale je také vhodná pro dobu, kdy se děti chtějí sami zapojit do procesu stolování a učit se držet svůj první příbor. Tato lžička nemá hranice, podud jde o její pohodlné tvarování v dětské ručce. Další její výhodou je, že jen s touto lžičkou s prodlouženou...

  220,00 Kč
 • Skládací sedátko Rainforest značky Mattel je pohodlné, tvarem přizpůsobené přirozeným pohybům dítěte a jeho lehký pohyb připomíná pohupování se v náručí maminky. Nabízí 3 různé polohy sklopení a stisknutím tlačítka se spustí uklidňující vibrace. Součástí je i odnímatelná hrazdička se zvířátky. Konstrukce je vyrobená z plastu a potažená textilií, která je...

  2 366,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek