Kategorie

Fotorámečky a alba Počet produktů: 31

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek
 • Fotoalbum s atraktivním motivem medvídka Me to You na deskách umožní vytvořit vlastní sbírku fotografií. Album je vyrobeno z kvalitních materiálů, má 36 kapes, pojme fotografie o velikosti 15x10cm a jednotlivé obaly umožňují jednoduché a bezpečné uložení fotografií a jejich popisků. Svoji nejmilejší fotografii uložte do atraktivního fotorámečku o rozměru...

  156,00 Kč
 • Detailně zpracované srdíčko v designu oblíbeného šedivého medvídka Me to You s modrým nosem z kolekce Sketchbook se spirálou pro uložení nejmilejší klasické fotografie. Kouzelný dárek z lásky, který potěší při každé příležitosti!

  94,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší svatební fotografii ve formátu 175 x 127 mm do atraktivního fotorámečku s jedinečným designem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude originální a milý dárek pro novomanžele. 

  324,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší fotografie vašich blízkých přátel do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem, jeden fotorámeček pro vás, druhý pro vaše nejbližší přátele. Fotorámečky s vloženými fotografiemi budou originálním a jedinečným dárkem, na který se nezapomíná.

  238,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší narozeninové fotografie ve formátu 65 x 75 mm do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro Vaše blízké přátele milým dárkem, na který se nezapomíná.

  195,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte své nejmilejší fotografie ve formátu 65 x 75 mm do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro někoho jedinečného milým dárkem, na který se nezapomíná.

  195,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší fotografii ve formátu 150 x 100 mm do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro Vaše blízké milým dárkem, na který se nezapomíná.

  238,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší fotografii ve formátu 150 x 100 mm Vašeho děťátka do atraktivního fotorámečku z kolekce Nursery. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro celou rodinu milým dárkem, na který se nezapomíná.

  469,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte nejmilejší maminčinu fotografii do atraktivního ručně vyráběného fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro maminku milým dárkem, na který se nezapomíná.

  354,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte své nejmilejší fotografie ve formátu 175 x 125 mm do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro Vaše blízké milým dárkem, na který se nezapomíná.

  304,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte své nejmilejší fotografie ve formátu 44 x 33 mm do atraktivního fotorámečku s jedinečným designem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro Vaše blízké milým dárkem, na který se nezapomíná.

  145,00 Kč
 • I v digitální éře má klasická papírová fotografie své neopakovatelné kouzlo. Uložte své nejmilejší zamilované fotografie ve formátu 112 x 102 mm do atraktivního fotorámečku s vytříbeným stylem. Fotorámeček s vloženou fotografií bude pro Vaši lásku milým a originálním dárkem, na který se nezapomíná.

  238,00 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek